تبلیغات
سانگستان - اد پارکر و بروس لی خیانت هنرهای رزمی!

اد پارکر و بروس لی خیانت هنرهای رزمی!

چهارشنبه 13 بهمن 1395 02:42 ق.ظ

 

اد پارکر و بروس لی خیانت هنرهای رزمی!

 • اد پارکر و بروس لی خیانت هنرهای رزمی!

  من همیشه لذت در اشاره به این که مردم مانند اد پارکر و بروس لی مردم بد در هنرهای رزمی بودند کنند. مردم همیشه از من ناراحتی و حتی می خواهم به من ها Bodyslam و من درس بگیریم. سپس، هنگامی که من به آنها بگویید آنچه که واقعا چه، آنها نمی توانند هیچ چیز به جز لب سخن گفتن زیادی را انجام دهد.

  اد پارکر ظاهرا هرگز آن را به کمربند سیاه در سیستم او را از ویلیام کی S. چو دست ساخته شده است. هک، نیمه راه از طریق آموزش دانش آموزان خود را در آمریکا، او را به رفتن به خانه به هاوایی چرا که او از تکنیک زد و مورد نیاز است. و، استاد چو رد به او بیشتر آموزش می دهند.

  بنابراین او ساخته شده تا مسائل، استخدام یک هنرمند کونگ فو برای کمک به را تشکیل می دهند فرم ها و تکنیک های جدید، بازسازی سیستم خود (پنج بار)، و غیره. نتیجه این بود که او می تواند جایزه درجه دهم کمربند سیاه و سفید، مسابقات را نگه دارید، شروع زنجیره ای از مدارس و کلمه آن است که او تنها یک کمربند قهوه ای است. و کل جهان را به فکر که او گروه گردانندگان بزرگ هنرهای رزمی، و به سختی هر کسی اما Kenpoist اختصاصی می داند که مربی او بود فریب خورده شد.

  و اگر شما فکر می کنم اد پارکر بد بود، صبر کنید تا شما در نظر بروس لی! او ظاهرا در باندهای خیابانی از کنگ کنگ درگیر بود، و پدر و مادر خود را در نهایت حال به اندازه کافی از راه بد خود و فرستاده او برای خنک کردن در امریکا! در امریکا، هر چند او بود آموزش در Ving Tsun خود را تکمیل نمی کند، او شروع به تدریس که هنر مبارز آشکارا.

  نمی دانستند کل جناح هنر چون، هر چند، او شروع به تقویت آن را با تکنیک های هنرهای رزمی از بوکس، شمشیربازی، و ۲۴ دیگر سبک های هنرهای رزمی است. بله، او یک اسفنج بود، اما او به تدریس کونگ فو به هر کسی که آن را می خواستم، خیانت نژاد خود را (با توجه به برخی)، و مسائل آموزشی که به مراتب فراتر از هنرهای رزمی کلاسیک رفت. او آموزش التقاطی سبک وحشی جیت کان دو که فراتر از آموزش کاراته کاتا کلاسیک از زمان رفت.

  نتیجه از این همه مبارزه با هیچ برنده (وانگ جک من) بود، و پس از آن او می اندازد آن همه دور را امتحان کنید و آن را در هالیوود! این است که علامت از یک مربی کونگ فو اختصاصی؟ یا این است که برخی از هموطنان نامتعادل دادن آن همه برای شهرت و افتخار؟

  در حال حاضر، آن زمان برای این نویسنده به اعتراف به یک واقعیت جدی است. بسیاری از شما خوانندگان دانم آنچه که من در مورد هر حال هستم. من در یک روزنامه نگاری زرد کمی مشارکت فقط به طعنه آمیز.

  اد پارکر، بروس لی، و مخترعان دیگر مورد بررسی در هنرهای رزمی شرقی کافی به آنچه در آن بود، و سپس آنها را انتخاب کرد، به هر دلیل، خود را جهت خود. سپس آنها الشعاع معلمان خود، و زمینه هنرهای رزمی به نفع همه گسترش یافته است. بله، بروس لی و اد پارکر خائن بودند، در حالی که همه هنرمندان واقعی هستند، به عنوان نیاز به کسی که می خواهد به فراتر از همان روش قدیمی همان آموزش و یادگیری هنرهای رزمی درست است.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: اد ، پارکر ، و ، بروس ، لی ، خیانت ، هنرهای ،