تبلیغات
سانگستان - مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند

مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند

چهارشنبه 31 خرداد 1396 02:05 ب.ظ

 

مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند • عسل فردا

 • مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند • عسل فردا

  1289005 348 مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند

  خبرگزاری ایرنا: وزیر نیرو با اعلام اینکه در شهرهای اصفهان و شیراز و همچنین اســتان های بوشهر و سیستان و بلوچستان دردسر جدی تامین آب داریم، گفت: در صورتی که مردمِ این مناطق با وزارت نیرو همکاری و مقداری مصارف خود را کم کنند، جیره بندی آب در این مناطق نخواهیم داشت.

   حمید چیت چیان امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست هیات دولت و در جمع خبرنگاران، در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال جیره بندی آب در فصل تابستان گفت: در نتیجه بارش هایی که در ابتدای امســال رخ داد، نگرانی ما نسبت به بسیاری از شهرها مرتفع شد.

  وی با تاکید بر مدیریت مصرف آب، گفت: همیشه چه در ســال هایی که دچار کمبود باران هستیم و چه ســال هایی که در شرایط عادی قرار داریم، نیازمند مدیریت مصرف آب هستیم؛ شرایط کشور ما اینچنین اســت؛‌ کشور ما کشوری اســت که ۲۱۰ میلیمتر در ســال بارش دارد و این کمتر از یک سوم میانگین بارندگی جهان اســت.

  وزیر نیرو اضافه کرد: البته در برخی شهرها از ســال های گذشته کمبودهایی به صورت سنتی داریم که تلاش می کنیم این دردسرات را در ســال آینده با احداث آب شیرین کن ها در طول سواحل خلیج فارس و دریای عمان به صورت کامل برطرف کنیم؛ شرایط امســال این مناطق مشابه ســال های گذشته اســت.

  *واکنش وزیر نیرو به عملیات موشکی سپاه به دیرالزور

  چیت چیان درباره عملیات موشکی سپاه به مرکز فرماندهی داعش در سوریه نیز گفت: ملت ایـــران اگر در درون خودش از گرایش های سیاسی گوناگون برخوردار باشد، اما در دفاع از نظام، انقلاب و آرمان های شهدا و امام راحل همه یکپارچه هستند و هر کس بخواهد کوچکترین نگاه چپ از خارج به کشور بکند، ملت ما در برابر او به صورت یکپارچه می ایستد.

  وی ادامه داد: اقدام سپاه در موشک زدن به مراکز فرماندهی تروریست ها توسط همه تایید می شود، از این اقدام خوشحالیم و این حرکت را نشانه صلابت ملت ایـــران در برابر هر دشمن خارجی می دانیم.

  *روز قدس، روز یادآوری آرمان فلسطین

  وزیر نیرو در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع روز قدس اشاره کرد و گفت: ضرر بزرگی که تروریست ها به جامعه اسلامی زده اند این اســت که با اقدامات شان کاری می کنند که مســاله فلسطین دچار فراموشی شود؛ روز قدس مســاله فلسطین را به همه ملت های اسلامی یادآوری می کند.

  وی اظهار امیدواری کرد: مردم با حضور یکپارچه در روز قدس اعلام می کنند که آرمان فسلطین همچنان برای ما مســاله ای حیاتی اســت؛ علاوه بر این، مخالفت خود را با کسانی که موجب آوارگی ملت مسلمان فلسطین شده اســت و همینطور کسانی که تروریست ها را حمایت می کند اعلام خواهند کرد.

   پیک مصرف برق در حالی روز گذشته از مرز ۵۰ هزار مگاوات گذشت که ســال گذشته چنین رقمی برای بار مصرف در نیمه‌های تیر اتفاق افتاده بود.

  وزارت نیرو امروز(چهارشنبه) اعلام کرد، به دنبال تداوم گرمای هوا بویژه در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور پیک مصرف برق در روز گذشته (سه‌شنبه) از مرز ۵۰ هزار مگاوات گذشت.

  داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
  این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
  این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
  میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

  نوشته مردم از جیره بندی آب جلوگیری کنند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.


برچسب ها: مردم ، از ، جیره ، بندی ، آب ، جلوگیری ، کنند ،