تبلیغات
سانگستان - دهقان نیری: تعطیلات را با «جمعه سیاه» سپری کنید

دهقان نیری: تعطیلات را با «جمعه سیاه» سپری کنید

جمعه 19 شهریور 1395 07:13 ب.ظ

 

ایبنا - دهقان نیری: تعطیلات را با «جمعه سیاه» سپری کنید

 • ایبنا - دهقان نیری: تعطیلات را با «جمعه سیاه» سپری کنید

  پیشنهاد مطالعه برای تعطیلات آخر هفته

  تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰

  حسین دهقان نیری مطالعه کتاب «جمعه سیاه» را برای روز‌های تعطیل پایان هفته به دوستداران کتاب پبشنهاد کرد.

  دهقان نیری: تعطیلات را با «جمعه سیاه» سپری کنید
  حسین دهقان نیری درباره پیشنهاد خود برای مطالعه در روز‌های تعطیل به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: مطالعه کتاب «جمعه سیاه» که به وقایع 17 شهریور می‌پردازد، می‌تواند مناسب باشد.

  وی با بیان این‌که کتاب «جمعه سیاه» برای مخاطبان گروه سنی نوجوان نوشته شده است، افزود: این کتاب در قالب مستند و در مجموعه «روز‌های انقلاب» از انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

  به گفته دهقان، «روزهای انقلاب» عنوان مجموعه‌ای است که به صورت مستند و داستانی به وقایع انقلاب می‌پردازد. برای نگارش  این کتاب از منابع متفاوتی استفاده شده است و «جمعه سیاه» محدود به منابع کتابخانه‌ای نیست.

  وی یادآور شد: با آن‌که کتاب «جمعه سیاه» حال و هوای نوجوانانه دارد و در آن از تکنیک تصویرگری استفاده شده است اما مطالعه این کتاب برای بزرگسالان خالی از فایده نیست.

  حسین دهقان نیری، متولد 1356 و از نویسندگان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس است که آثارش از سوی حوزه هنری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شده است. «جمعه سیاه»، «قطعه‌ای از آسمان بستان» و «قطعه‌ای از آسمان بانه» و تهیه کنندگی «لوح فشرده فرار از موصل» برخی فعالیت‌های اوست.

  «جمعه سیاه» را انتشارات سوره مهر با شمارگان 2500 نسخه، قطع رقعی، 96 صفحه مصور و به بهای 100‌هزار ریال روانه بازار نشر کرده است.

  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 240237